Гарантія та умови повернення

На придбаний товар наш магазин дає гарантію 6 місяців.

Гарантія не поширюється: на електрообладнання та витратні матеріали (датчики, свічки, автолампи, електронні блоки, масла, фільтра, рідини і автохімію)

Повернення товару

Кожен клієнт має право повернути або обміняти придбаний у нас товар протягом 14 днів з моменту його покупки. Зверніть увагу, що при відправці товару перевізниками в інші регіони, момент покупки настає з моменту прийняття товару на склад транспортною компанією. При цьому у покупки, що повертається повинен бути збережений товарний вид: чистота і цілісність оригінальної упаковки, відсутність механічних пошкоджень і слідів установки запчастини, а також повна комплектність товару.

Для покупців з Києва

Повернення товару приймається в офісі компанії Renix за адресою: м Київ, вулиця Верховинна, 39, в робочий час. При цьому Вам необхідно при собі мати товарний чек і документ, що засвідчує Вашу особу. При дотриманні всіх умов повернення, грошові кошти будуть повернуті Вам відразу.

Для покупців з інших регіонів України

Для регіональних покупців передбачена можливість повернення товару на відділення кур'єрської служби «Нова пошта». Перед поверненням товару зв'яжіться з нашим менеджером для уточнення умов повернення. Транспортні витрати пов'язані з поверненням товару оплачує покупець, у разі, якщо повернення пов'язане з неправильним підбором запчастин менеджером, то витрати на себе бере магазин. Грошові кошти за повернутий товар будуть відправлені Вам не пізніше 7-ми днів після отримання нами товару, і зараховані на ваш картковий рахунок за вирахуванням комісії за переказ коштів. Попередньо наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення реквізитів вашої платіжної картки.

Повернення товару неналежної якості

Якщо товар підлягає поверненню через його дефекти, і він уже встановлювався на автомобіль, Вам необхідно надати:

Повернення грошей за бракований товар здійснюється в 14-ти денний термін (14 робочих днів), за умови підтвердження дефекту представником виробника, на Ваш картковий рахунок за вирахуванням комісії за перерахування грошових коштів.