У зв'язку з війною конкурс було скасовано, всі вільні кошти було відправлено на допомогу ЗСУ.

Старт соціальної програми Scholarship 2021-22 від компанії Renix

Старт соціальної програми Scholarship від RENIX фото

Чому ми вирішили приєднатися до конкурсу фото Чому ми вирішили приєднатися до конкурсу?

Колись ми теж були студентами і розуміємо всю важливість освіти в сучасному світі. Але часто молоді люди відчувають фінансові труднощі. Не маючи практичного досвіду, заробити на життя дуже важко. Ситуація ще складніше, якщо кошти необхідні для оплати навчання.

Ми хочемо допомогти перспективним студентам. Програма Scholarship популярна у всьому світі, і сьогодні наша компанія вкладає в неї гроші, щоб підтримати талановиту молодь.

Що таке програма Scholarship фото Що таке програма Scholarship?

Scholarship - це соціальна програма, мета якої - заохочення вивчення студентами перспективних сфер. Вона передбачає фінансову виплату студентам, які показують високі академічні показники. Переможці визначаються на конкурсній основі.

Ми вирішили приєднатися до навчальних закладів і комерційних організацій, які бажають заохотити здібну молодь. Так ви можете отримати більше можливостей для самореалізації і кар'єрного зростання.

Головні плюси участі у програмі:

Переможці, які навчаються на контрактній основі, отримають оплату року навчання в своєму навчальному закладі. Бюджетники можуть вибрати освітні курси, які будуть оплачені за рахунок програми.

Хто може стати учасником програми фото Хто може стати учасником програми?

Програма доступна всім студентам технікумів, коледжів та університетів. Форма навчання та фактична спеціальність при цьому не грає ролі. Спробувати свої сили можуть студенти, які навчаються спеціальностями в сферах маркетингу та digital-маркетингу, журналістики та інформаційних технологій, реклами та PR, дизайну та економіки та інших.

Спочатку учасник повинен вибрати тему, потім зареєструватися. Після цього слід зібрати і опрацювати максимум інформації щоб підготувати якісну роботу. Оцінку ставить незалежне журі після перевірки роботи учасників.

Які роботи можуть брати участь фото Які роботи можуть брати участь?

Учасники можуть самостійно вибирати спосіб подачі матеріалу, його формат і мету.

Учасники можуть самостійно вибирати спосіб подачі матеріалу, його формат і мету.

Учасник повинен максимально проявити свої знання і навички. Ми хочемо побачити щиру зацікавленість у підготовці роботи.

Матеріал повинен бути на 100% унікальним і корисним. Кандидат може самостійно вибрати цікаву йому сферу для вивчення.

Але важливо повністю розкрити тему і не дублювати вже існуючі матеріали.

Варіанти тем для робіт фото Варіанти тем для робіт:

В які терміни необхідно опублікувати матеріал фото Де і в які терміни необхідно опублікувати матеріал?

Готова робота повинна мати позначку про те, що вона виконана в рамках програми Scholarship. Результат дослідження потрібно розмістити на сайті навчального закладу, в своєму блозі або на тематичному онлайн-майданчику, якщо це не заборонено її правилами. Мультимедійні матеріали можуть публікуватися на відповідних платформах, наприклад, YouTube. Такі роботи є хорошим доповненням до дослідження або статті.

Заявки з конкурсними матеріалами приймаються з 01.11.2021 по 01.09.2022 включно. Ми ретельно перевіряємо результати досліджень кожного учасника. Ім'я переможця оголошується протягом 7 днів після закінчення прийому заявок. Посилання на свої роботи слід відправити нам електронним листом на scholarship@renix.ua, вказавши ПІБ та назву навчального закладу.

Результати конкурсу попередніх років

13.09.2020 Дякуємо за участь всіх студентів, які надіслали свої роботи! Було багато дійсно гарних робіт, ідей і думок. Вибрати переможця було непросто. Переможцем програми "Scholarship 2020" стала Полякова Анатастасія з глибоким дослідженням безпеки на дорогах України. Ще раз дякуємо всім, хто взяв участь в програмі! Це був цікавий досвід і для нас також :)